Kwiecień 11, 2018

O nas

Cyfrowa Akademia jest kolejnym projektem, który pokazuje nasze zainteresowanie nauczaniem przedmiotów ścisłych. Dołączając do naszych usług kursy programowania chcemy wprowadzić najnowsze technologie i wiedzę do polskiego i europejskiego systemu edukacji.

Panuje ogólne przekonanie, że studia w Polsce nic nie znaczą. Panuje ogólne przekonanie, że studia zrobić może każdy, a później i tak nie będzie miał pracy.

Jednak dane rynkowe jak i ogromny rozwój firm z branży informatycznej w ostatnich latach pokazują trend wzrostu zapotrzebowania na informatyków/programistów.

My zatem chcemy zaszczepić bakcyla programowania komputerowego dzieciom i młodzieży już od najmłodszych lat i pokazać,że przyszłość zawodowa może być pasjonująca, może być „fajną zabawą” i dawać satysfakcje zawodową każdego dnia.

NO ALE OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ.

Kursy tworzymy wspólnie, wykorzystując najlepsze pomysły wszystkich zatrudnionych nauczycieli. Obserwujemy jakie zajęcia najbardziej podobają się uczniom. Konsultujemy z naszymi Partnerami które zagadnienia warto wprowadzić do programu – tak, żeby odpowiednio przygotowywały najstarszych uczniów do pracy w branży technologicznej. A uczą u nas specjalnie dobrani informatycy – mający wiedzę na najwyższym poziomie, potrafiący zainteresować programowaniem dzieci i młodzież w każdym wieku.